Lidl Zabrze gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Lidlu od 29.04 | kwietnia

Lidl gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 8728(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Zabrzu

O sieci Lidl w Zabrzu

Lidl w Zabrzu - najnowsze promocje

Lidl w Zabrzu cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, ze względu na szeroki asortyment, przestronny wystrój sklepu oraz co ważniejsze, z powodu cen na każdą kieszeń. To właśnie tutaj zrobisz potrzebne zakupy spożywcze, uzupełnisz zapas swoich ulubionych kosmetyków, znajdziesz wysokiej jakości chemię gospodarczą, a także wyprawkę szkolną na swojej pociechy. Ryneczek Lidla codziennie dostarcza klientom świeże owoce i warzywa, z których wyczarujesz przepyszny obiad czy kolację. Owoce sezonowe cieszą się dużą popularnością, ze względu na swe walory smakowe, ale także niskie ceny, które ucieszą Twój portfel.

Lidl kocha gotować! W najnowszej ofercie promocyjnej znajdują się niezbędne w każdej kuchni urządzenia kuchenne w postaci blendera, patelni, a nawet suszarki do grzybów i owoców, która przyda się jesienią każdej gospodyni. Ponadto w Lidlu znajdziesz Bio żywność, bez konserwantów i sztucznych składników. Seria Bio to szeroki wachlarz produktów spożywczych takich jak soki, jogurty czy sery.

Wrzesień za pasem, a to ciągnie za sobą wydatki związane ze szkołą. W Lidlu znajdziesz wszelkie przybory szkolne takie jak plecaki w ciekawych wzorach, kredki, mazaki czy zeszyty. Ponadto Lidl uwzględnia kartę Dużej Rodziny. Jeśli ją posiadasz, Lidl gwarantuje Ci 10 procentowy rabat na artykuły szkolne, papiernicze i książki.

Dlaczego warto przeglądać gazetkę promocyjną Lidla?

W ofercie promocyjnej Lidla znajdziesz interesujące Cię produkty w zaskakująco niskich cenach. Porównasz ich ceny z innymi sklepami i dokładnie zaplanujesz budżet i zakupy. Dowiesz się jakie obowiązują promocje w nadchodzących tygodniach i na co warto zwrócić uwagę. Lidl w Zabrzu zaskakuje nowościami, które regularnie pojawiają się na sklepowych półkach. Oprócz stale nowych produktów spożywczych, kosmetyków czy ubrań, Lidl oferuje książki i filmy DVD, które umilą Ci czas.

Lidl dostosowuje się do pór roku, oferując produkty z nimi związane. Znajdziesz tu ozdoby świąteczne na Wielkanoc, Boże Narodzenie, a nawet na Halloween. Lidl doskonale wyczuwa potrzeby swoich klientów i gwarantuje im szeroki wybór wysokiej jakości produktów. Ofertę Lidla w Zabrzu możesz sprawdzić w gazetce pdf, nie wychodząc z domu.