Polecamy

Nowe promocje w Biedronce

Link sponsorowany

Wielka Loteria Urodzinowa Leroy Merlin 2017

Program lojalnościowy - Rodzinna kuchnia Lidla

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:
Sieci handlowe: Lidl

Rodzinna kuchnia Lidla to nowy program lojalnościowy, który może przynieść Państwa rodzinie wiele radości.

Wszyscy cenią sobie swych bliskich i czas z nimi spędzony. Wiemy, jak ulotny bezcenny on jest. Spędzamy godziny w pracy, na uczelni, nasze dzieci w szkołach. Potem powrót do domu, który spowolniony jest najczęściej olbrzymim ruchem i tłokiem współczesnego tętniącego życiem miasta. Pozostaje nam niewiele okazji do bycia po prostu razem. Szczęśliwe chwile spędzone z rodziną i bliskimi są więc na wagę złota. Jedną z ulubionych i unikalnych okazji do bycia razem są święta. Święta to też unikalne dania i niekiedy czas na eksperymenty kulinarne w ramach przygotowań do nich. Lidl chce zachęcić Państwa do spędzenia wspólnie czasem ze sobą i swoimi pociechami nie tylko w święta, ale podczas przygotowań do nich. W tym celu potrzebne będą też przepisy z różnymi przepysznymi daniami.

Link sponsorowany

Nowa promocja Lidla

Dlatego rusza wspaniała promocja "Rodzinna kuchnia Lidla". To nowy program lojalnościowy, który może przynieść Państwa rodzinie wiele radości. Akcji promocyjnej patronują znane gwiazdy kulinariów polskiego show-biznesu. W zamian za udział w promocji możemy zyskać świetną książkę z przepisami "Rodzinna kuchnia Lidla: 40 sprawdzonych przepisów na wspólne chwile i pyszne dania". Jak zdobyć taką książkę?

To bardzo proste

Wystarczy, że sześciokrotnie dokonają Państwo zakupów w Lidlu za kwotę przynajmniej pięćdziesięciu złotych, a książka Lidla stanie się dostępna za symboliczny jeden grosz. Najnowsza gazetka promocyjna zawiera szczegóły promocji i obszerniejsze wyjaśnienia. Oferta Lidla skierowana jest do osób pełnoletnich.