Lidl Płock gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Lidlu od 29.04 | kwietnia

Lidl gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 8728(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Płocku

O sieci Lidl w Płocku

Najnowsza ulotka Lidl w Płocku.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie zrobisz udane zakupy, a suma końcowa w kasie nie zaskoczy Cię, to idealnie udaj się do sklepów z europejskiej sieci Lidl, które również znajdują się w Płocku. Bardzo duże, dobrze oświetlone sklepy z szerokimi i czystymi alejkami. Zaopatrzone w świeże warzywa, owoce, ciepłe pieczywo i najlepsze produkty spożywcze, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednym klientom. Dyskonty Lidl to udana wyprawa na zakupy, która nie uszczupli znacznie Twojego portfela.

Zawsze o poranku wypada pozwolić sobie na pożywne śniadanie. Sklepy Lidl zapewnią wszystko, co tylko będzie potrzebne. Świeże i chrupkie pieczywo, które zawsze jest pieczone na miejscu o każdej porze dnia, dzięki czemu nie musisz się śpieszyć. Do pysznego chleba lub bułki, można dokupić wędliny marki Pikok lub pozwolić sobie na coś słodkiego w postaci dżemu, czekolady. Chyba że wolisz płatki śniadaniowe albo pożywną owsiankę, do których przyda się mleko. Na drugie śniadanie warto wybrać croissanta. Wszystko to znajdziesz w dyskontach Lidl.

Oferta dodatkowo w gazetce promocyjnej Lidl.

Człowiek nie myśli tylko o jedzeniu, musi również zadbać o środki czystości lub kosmetyki dla siebie. Na całe szczęście wystarczy zajrzeć do sąsiednich alejek sklepowych dyskontów Lidl. Znajdziemy tam kosmetyki do ciała, dezodoranty czy wodę kolońską, która może być świetnym prezentem dla Twojego bliskiego. Jeżeli czeka na Ciebie pranie w domu, potrzebujesz proszek, który śmiało kupisz w sklepach Lidl. Przy okazji możesz dokupić chusteczki higieniczne, papier toaletowy, płyn do mycia naczyń. Wszystko, co pozwoli utrzymać czystość w Twoich ukochanych czterech ścianach.

Na całe szczęście nie musisz iść w ciemno do jednego ze sklepów Lidl w Płocku. Pomoże Ci w tym gazetka promocyjna, która dostępna jest w internecie w formacie pdf, który łatwo odczytać również na telefonie. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział o wszystkich promocjach, specjalnych akcjach i konkursach, które oferują nam dyskonty Lidl. Łatwiej także porównać cały asortyment oraz aktualne ceny z konkurencyjnymi marketami i przekonać się, jak tanie mogą być zakupy w sieci Lidl. Nie trać czasu, skorzystaj z gazetki promocyjnej.