Lidl Gorzów Wielkopolski gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Lidlu od 29.04 | kwietnia

Lidl gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 8728(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Gorzowie Wielkopolskim

O sieci Lidl w Gorzowie Wielkopolskim

Gazetka promocyjna z Lidla w Gorzowie Wielkopolskim.

Gazetka promocyjna z marketów Lidl w Gorzowie Wielkopolskim to idealna informacja na temat nowości w produktach spożywczych. To z niej dowiemy się o Ryneczku Lidla, gdzie uświadczymy świeże i zdrowe owoce oraz warzywa, prosto od polskiego rolnika. W dyskontach Lidl również codziennie pieczone jest świeże pieczywo na miejscu, dzięki czemu zawsze trafisz na chrupiącą bułkę. A gdy już pozwolisz sobie na pieczywo, to pomyśl również o dżemach, czekoladzie czy innym pysznym okładzie.

Podczas zakupów w dyskontach Lidl w Gorzowie Wielkopolski można również kupić artykuły gospodarstwa domowego. Promocje oraz niskie ceny nie omijają takich produktów jak, proszki do prania, płyny do mycia podłóg czy do zmywania naczyń. Oferta dyskontów Lidl w Gorzowie Wielkopolskim pozwala również zadbać o siebie. Bardzo szeroki asortyment posiada wszystkie potrzebne Tobie kosmetyki. Balsamy do ciała, kremy do twarzy, szampony, a także odżywki. Wszystko to znajdziesz w dyskontach Lidl w bardzo atrakcyjnych cenach.

Po co zaglądać do gazetki promocyjnej Lidl?

Jest to idealne narzędzie, które pozwoli Ci zaplanować cały budżet zakupowy. Zaglądając do gazetki promocyjnej Lidl, dowiesz się o najbliższych promocjach lub akcjach tematycznych. Twoje dziecko potrzebuje zeszytów i akcesoriów do pisania, wszystko to możesz już zaplanować, przeglądając gazetkę. Cały stres przed pierwszym dzwonkiem odejdzie w niepamięć, a twoja pociecha będzie się cieszyć kolorowym piórnikiem i zestawem zeszytów szkolnych. To idealne miejsce, dzięki któremu już żadna cena w sklepie Cię nie zaskoczy.

We wszystkich ulotkach Lidl dowiesz się o akcjach specjalnych dyskontu. Będziesz mógł spróbować jedzenie, które na co dzień kosztują Hiszpanie, Grecy, Francuzi czy Brytyjczycy. Jeżeli ciekawi Cię świat i zamierzasz spróbować wielu smakołyków, to znajdziesz je również w dyskontach Lidl w Gorzowie Wielkopolskim. To będzie niezła okazja do spróbowania oryginalnej baklawy tuż przed samym wyjazdem na wakacje do Grecji czy Turcji. Od koloru do wyboru, a to wszystko w sklepie, który zawsze stoi niedaleko Twojego domu.