Lidl Dąbrowa Górnicza gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Lidlu od 29.04 | kwietnia

Lidl gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 8728(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Dąbrowie Górniczej

O sieci Lidl w Dąbrowie Górniczej

Lidl w Dąbrowie Górniczej - aktualna oferta pełna zaskakująco niskich cen

Do Lidla w Dąbrowie Górniczej udasz się po spożywcze zakupy. Z półek wybierzesz kasze i makarony, które będą doskonałą bazą do pysznych obiadów. W aktualnej ofercie odnajdziesz warzywa na patelnię, z których szybko stworzysz posiłek. W Lidlu w Dąbrowie Górniczej nie brakuje także wypiekanego na miejscu chleba idealnego do aromatycznych śniadań. Na ryneczku znajdziesz pochodzące z ekologicznych upraw warzywa i owoce - zarówno te polskie, jak i zagraniczne. W Lidlu w Dąbrowie Górniczej kupisz również w promocyjnych cenach słodycze.

Wybierzesz także produkty z oferty kuchni świata, których ceny poznasz dzięki gazetkom Lidla w Dąbrowie Górniczej. Będą to produkty inspirowane smakami Francji, Włoch, Grecji, Hiszpanii i wielu innych krajów. Dzięki tej różnorodności w każdym tygodniu stworzysz inne posiłki na podstawie pysznych serów, owoców morza, oliwy z oliwek, makaronów czy sosów pomidorowych. Zaopatrzysz się również w słone przekąski. W Lidlu w Dąbrowie Górniczej znajdziesz bowiem promocje na chipsy w różnych smakach oraz paluszki idealne na przyjęcie.

Jakie produkty znajdziesz w ofercie Lidla w Dąbrowie Górniczej?

Lidl w Dąbrowie Górniczej zaskoczy Cię nie tylko różnorodnością artykułów spożywczych. W nowych gazetkach odnajdziesz także produkty pojawiające się od czasu do czasu, dlatego będące czymś wyjątkowym, z czego warto skorzystać. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszy się oferta mody damskiej i męskiej, więc warto zapoznać się z cenami odzieży dzięki gazetkom promocyjnym Lidla w Dąbrowie Górniczej. Na półkach odnajdziesz eleganckie spodnie, modne bluzki, a także bieliznę, więc odmienisz na zakupach całą garderobę, a tym samym swój styl.

Wybierając Lidla w Dąbrowie Górniczej, skorzystasz z promocji nie tylko na ubrania, ale także rzeczy do domu. Zaskoczą Cię niskie ceny urządzeń, wśród których znajdują się żelazka, odkurzacze, frytkownice, piekarniki, blendery. Skorzystasz również z oferty dodatków do wnętrz, na przykład ramek na zdjęcia, dywaników łazienkowych, ręczników kuchennych czy choinkowych ozdób. W gazetce Lidla w Dąbrowie Górniczej nie zabraknie również urządzeń potrzebnych w ogrodzie, czyli nożyc do żywopłotu.